خبرهای تکنولوژی

حملات سایبری باج افزار شبیه Peyta

حملات گسترده باج‌افزاری با روش WannaCry و شبیه خانواده Petya باعث ایجاد اختلالات گسترده‌ای در سیستم‌های فرودگاه‌ها، بانک‌ها و بسیاری از موسسات دیگر سراسر جهان شد. هنوز مشخص نشده که چه کسی پشت این حمله قرار گرفته است اما شرکت امنیتی Group-IB مستقر در مسکو به خبرگذاری رویترز گفت:

ادامه مطلب

Huawei و Vodafone در تست هوای آزاد باند-ای ۵G به ۲۰Gbps دست یافتند

هواوی و ودافون اولین تست میدانی هوای آزاد ۵G جهان را با استفاده از طیف باند ای انجام داده‌اند و اعتقاددارند که این تست قادر به حمایت از AR، VR و کاربردهای مربوط به ماشین هوشمند خواهد بود.
هواوی و ودافون بعد از انجام یک تست میدانی هوای آزاد باند ای ۵G در مرکز امرالد هاوس ودافون در نیوبری بریتانیا با موفقیت به نرخ اوج ۲۰Gbps دست یافتند.

ادامه مطلب

SSD جدید سن‌دیسک قیمتی معادل با یک HDD سنتی خواهد داشت

حافظه‌های حالت جامد (SSD) از جمله جذاب‌ترین تکنولوژی‌هایی هستند که طی چند سال اخیر به بازار وارد شده‌اند. مواردی چون اندازه کوچک‌تر، عملکرد بسیار بهتر و مصرف انرژی کمتر از جمله برتری‌های بسیار مهم آن نسبت به هارد درایوهای سنتی بازار (HDD) است. ولی تمامی این مزایا وقتی که با قیمت بسیار بالای آن‌ها روبرو شوید، از ذهن شما محو خواهد شد.

ادامه مطلب


مشاوره تخصصی شبکه
راه‌اندازی شبکه
پشتیبانی شبکه

رادین پارس

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم ميدانيم و براين باوريم که روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپيوتر و اينترنت همان قدر ضرورت میيابد که توانایی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم.

بیشتر بدانید

اطلاعات تماس

تلفن: 88676667
فکس: 88676668
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلگرام: RadinParsNetwork
اینستاگرام: RadinPars.IR