تلفن همراه

تکنولوژی گوریلا گلس (Gorilla Glass) چیست؟

شاید شما هم دیده باشید که در بیشتر تلفن‌های همراه محافظ صفحه نمایش مانند برچسب بر روی تلفن‌ها چسبیده شده است که باعث کاهش نور و کیفیت صفحه نمایش و همینطور نیازمند افزایش فشار بیشتری بر روی صفحه نمایش برای استفاده از امکانات صفحات لمسی می‌شود.

ادامه مطلب

کنترل کامپیوتر با گوشی آیفون بوسیله Chrome Remote Desktop

برای دسترسی به کامپیوتر از طریق آیفون روش‌های متعددی وجود دارد بعضی از این روش ها نیازمند پرداخت هزینه و شارژ ماهیانه و سالیانه می‌باشند. ولی دو روش برای کنترل کامپیوتر با گوشی وجود دارند که علاوه بر عملکرد بهتر، برای استفاده‌های شخصی نیز کاملا رایگان می‌باشند.

ادامه مطلب

کنترل کامپیوتر با گوشی آیفون با نرم افزار TeamViewer

برای دسترسی به کامپیوتر از طریق آیفون روش های متعددی وجود دارد بعضی از این روش ها نیازمند پرداخت هزینه و شارژ ماهیانه و سالیانه می‌باشند. ولی دو روش برای کنترل کامپیوتر با گوشی (آیفون یا اندروید) وجود دارد که علاوه بر عملکرد بهتر، برای استفاده‌های شخصی نیز کاملا رایگان می‌باشند.

ادامه مطلب


مشاوره تخصصی شبکه
راه‌اندازی شبکه
پشتیبانی شبکه

رادین پارس

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم ميدانيم و براين باوريم که روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپيوتر و اينترنت همان قدر ضرورت میيابد که توانایی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم.

بیشتر بدانید

اطلاعات تماس

تلفن: 88676667
فکس: 88676668
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلگرام: RadinParsNetwork
اینستاگرام: RadinPars.IR