شبکه‌های کامپیوتری

آموزش مجازی سازی شبکه (بخش دوم)

انواع مدل های مجازی سازی (Virtualization)
مجازی سازی سرور (Server Virtualization):
مجازی سازی سرورها یعنی استقلال سیستمهای فناوری اطلاعات ازسخت افزار جهت بهره برداری بیشتر از امکانات سرورها و سخت افزارها و صرفه جوی درهزینه های نگهداری سرویس های اطلاعاتی.

ادامه مطلب

آموزش گزارش گیری از Server با نرم افزار AD Audit Plus

به دلیل اهمیت کنترل ورود کاربران در سرور ها و تغییراتی که توسط آنها اعمال می شود و همچنین نظارت سوپروایزر شبکه جهت ارائه راه کارهای صحیح و جلو گیری از هرگونه تخریب اطلاعاتی توسط کاربران شبکه (عمداً و یا سهواً) نیاز به ابزاری جهت گزارش دهی منظم از تمامی اتفاقات رخ داده در سرورها می باشد.

ادامه مطلب

آموزش مجازی سازی شبکه (بخش اول)

در علم کامپیوتر، مجازی سازی Virtualozation به ساخت نمونه ی مجازی (غیر واقعی) از چیزهایی مثل پلتفرم سخت افزاری، سیستم عامل، وسایل ذخیره سازی و یا منابع شبکه، گفته می‌شود. مجازی سازی از یک نوع تفکر عمیق و اجرا کردن هر آنچه که در فکر و ذهن می گذرد و نهایاتا بدون وجود خارجی پیاده سازی می‌گردد. در علم کامپیوتر استفاده از تکنولوژی مجازی سازی باعث رشد و پشیرفت بسیار گشته است.

ادامه مطلب

آموزش شبکه کردن کامپیوتر (Workgroup)

در اینجا قصد داریم آموزش شبکه کردن کامپیوتر با کابل شبکه از طریق ایجاد WorkGroup را به اختصار شرح دهیم.

تنظیم آدرس IP
وارد control panel خود شوید و روی گزینه Network and Sharing Center کلیک کنید و در صفحه نمایان شده مطابق شکل زیر روی گزینه Change adapter settings کلیک کنید.

ادامه مطلب

آشنایی با تنظیمات Access Point

دو نوع توپولوژی برای شبکه های Wireless داریم؛ Ad-hoc و Infrastructure.
توپولوژی Ad-hoc سریع ترین و آسان ترین راه برای برقراری ارتباط کامپیوتری یا راه اندازی شبکه، Wireless می‌باشد. در این توپولوژی فقط دو کامپیوتر Wireless بدون نیاز به یک سخت افزار مرکزی (Access Point) می‌توانند با یکدیگر به طور مستقیم ارتباط برقرار نمایند.

ادامه مطلب


مشاوره تخصصی شبکه
راه‌اندازی شبکه
پشتیبانی شبکه

رادین پارس

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم ميدانيم و براين باوريم که روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپيوتر و اينترنت همان قدر ضرورت میيابد که توانایی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم.

بیشتر بدانید

اطلاعات تماس

تلفن: 88676667
فکس: 88676668
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلگرام: RadinParsNetwork
اینستاگرام: RadinPars.IR