ترفندهای کامپیوتر

دانلود از یوتیوب در تلگرام

دانلود آسان و بی دردسر همیشه یکی از دغدغه های اصلی اعضای سایت YOUTUBE بوده است، البته با گسترش شبکه های اجتماعی مخصوصا تلگرام این امر بسیار بیشتر از پیش مورد نیاز بوده است. هر چند راه های زیادی از جمله سایت های مخصوص دانلود از یوتیوب، نرم افزار های مخصوص دانلود ویدیو های یوتیوب و … که در آموزش قبلی به سه راه دانلود از یوتیوب اشاره شده است، ولی در این آموزش قصد داریم روشی را معرفی کنیم که دانلود از یوتیوب را در نرم افزار تلگرام به راحتی امکان پذیر میسازد.

دانلود از یوتیوب در نرم افزار تلگرام

ابتدا در تلگرام در قسمت نوار جستجو عبارت utubebot@ را تایپ نمایید تا بات زیر نمایش داده شود.

سپس لینک ویدیویی را که میخواهید دانلود کنید برای این بات ارسال کنید. برای مثال لینک ویدئوی آموزش نصب Hyper-v که https://www.youtube.com/watch?v=MbhESo5jGog است. پس از ارسال بات از شما نوع فایلی را که میخواهید دریافت کنید را میپرسد. فایل ویدئویی یا فایل صوتی.

پس از انتخاب نوع فایل، بات ورژنهای متفاوت فایل ویدئویی قابل دانلود از یوتیوب و همچنین حجم و سایز ویدئوهای مربوطه را به شما معرفی می‌کند.

بعد از انتخاب ورژنهای متفاوت فایل ویدئوی یوتیوب، بات از شما نوع دانلود را سوال میکند.، آیا فایل ویدئوی یوتیوب را در تلگرام میخواهید یا لینک فایل روی سرور اینترنت جهت دانلود خارج از فضای تلگرام.

در اینجا ما فایل ویدئو داخل فضای تلگرام را انتخاب میکنیم. پس از تبدیل فایل توسط بات، لینک آنرا برای ما ارسال میکند و ما قادر خواهیم بود برای هر شخصی در تلگرام ارسال کنیم.

توجه کنید که فعلا فیلم های یوتیوب بالای ۵۰ مگابایت به صورت فایل قابل ارسال نیستند و باید با استفاده از لینک دانلود کنید.


مشاوره تخصصی شبکه
راه‌اندازی شبکه
پشتیبانی شبکه

رادین پارس

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم ميدانيم و براين باوريم که روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپيوتر و اينترنت همان قدر ضرورت میيابد که توانایی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم.

بیشتر بدانید

اطلاعات تماس

تلفن: 88676667
فکس: 88676668
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلگرام: RadinParsNetwork
اینستاگرام: RadinPars.IR