مقالات آموزشی

آموزش غیر فعال کردن دکمه Print Screen با گروپ پالیسی

گاهی اوقات ممکن است شما نخواهید کاربرانتان بتوانند از صفحه مانیتور خود اسکرین شات بگیرند به عنوان مثال کارشناسان پشتیبانی شبکه یا اجرای شبکه امکان پرینت گرفتن و یا کپی کردن فایل ها و یا اطلاعات مهمی که در سرور نگهداری می کنید را از کاربران گرفته اند اما کاربر می تواند از صفحه مانیتور خود پرینت اسکرین گرفته و آن را پرینت بگیرد یا کپی کند.

ادامه مطلب

آموزش تغییر نام دامین اکتیودایرکتوری

در بعضی از مواقع کارشناسان راه‌اندازی شبکه در شرایط خاصی مجبور می‌شوند که نام دامین اکتیو دایرکتوری سازمان خود را تغییر دهند. در این مقاله آموزشی قصد داریم چگونگی تغییر نام دامین اکتیو دایرکتوری در Windows Server 2012 R2 آموزش دهیم.

ادامه مطلب

آموزش آپدیت بایوس (BIOS) کامپیوتر

داخل هر کامپیوتر، روی مادربرد یک تراشه کوچک بایوس (BIOS) جاسازی شده که هنگامیکه شما کامپیوتر را روشن می‌کنید، بایوس وارد عمل شده و تست‌های اولیه و ثانویه را برای راه‌اندازی (بوت) کامپیوتر انجام می‌دهد. بایوس فقط مربوط به روشن شدن کامپیوتر نیست بلکه به محافظت از اون هم کمک میکند.

ادامه مطلب

۱۱ command مفید در شبکه

سیستم عامل ویندوز شامل دستورات (command) زیادی جهت استفاده در شبکه می‌باشد. برخی دستورات ساده و برخی پیچیده هستند. با این حال، ۱۱ دستور در شبکه وجود دارد که هر کارشناس پشتیبانی شبکه باید با آن آشنا باشند.

ادامه مطلب

ریدایرکت HTTP به HTTPS در IIS و اکسچنج سرور

در بسیاری از موقعیت ها طراحان وبسایت یا کارشناسان پشتیبانی شبکه برای اینکه کاربران با پیغام صفحه خطا روبرو نشوند نیاز به انتقال کاربران از صفحات وب HTTP به صفحات امن HTTPS دارند. در وبسات ها یا صفحاتی که داخل شرکت هاست شده اند مانند صفحات سرور شیرپوینت یا اکسچنج سرور، میبایستی این ریدایرکت HTTP به HTTPS در IIS انجام گیرد.

ادامه مطلب


مشاوره تخصصی شبکه
راه‌اندازی شبکه
پشتیبانی شبکه

رادین پارس

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم ميدانيم و براين باوريم که روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپيوتر و اينترنت همان قدر ضرورت میيابد که توانایی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم.

بیشتر بدانید

اطلاعات تماس

تلفن: 88676667
فکس: 88676668
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلگرام: RadinParsNetwork
اینستاگرام: RadinPars.IR