آموزش شبکه

آموزش گزارش گیری از Server با نرم افزار AD Audit Plus

به دلیل اهمیت کنترل ورود کاربران در سرور ها و تغییراتی که توسط آنها اعمال می شود و همچنین نظارت سوپروایزر شبکه جهت ارائه راه کارهای صحیح و جلو گیری از هرگونه تخریب اطلاعاتی توسط کاربران شبکه (عمداً و یا سهواً) نیاز به ابزاری جهت گزارش دهی منظم از تمامی اتفاقات رخ داده در سرورها می باشد.

ما در این مقاله نحوه گزارش گیری با نرم افزار قدرتمند AD Audit Plus را برای شما شرح خواهیم داد. لازم به ذکر است این نرم افزار تحت وب بوده و بسیار ساده، کاربر پسند و در عین حال دقیق می باشد.

پس از نصب و کرک نرم افزار مذکور مرورگر اینترنت باز خواهد شد و پس از ورود با صفحه زیر مواجه خواهید شد. ابتدا در نوار باز شده ی زرد رنگ کلیک کرده تا دامنه خود را فعال نماید.

در تب Reports می توانید گزارش های مربوط به ورود کاربران اعم از وارده شده، خارج شده و تلاش های نا موفق و خیلی گزینه های دقیق تر را در سرور ها و همچنین در کلاینت ها بررسی نمایید.

در تب File Audit می توانید با اضافه کردن فایل سرور های موجود در شبکه خود تمامی تغییرات در فایل ها اعم از ایجاد، حذف، تغییر، زمان و کاربر تغییر دهنده را با ریز ترین اطلاعات بررسی نمایید.

در تب Alerts می توانید جهت اطلاع دهی به شما حساسیت های مورد نظرتان را تنظیم نمایید تا در هنگام بروز تغییرات در منابعی که شما به آن حساس هستید، به شما اطلاع دهد.

در تب Configuration می توانید جهت گزارش گیری خودکار از سرور های فعال در تمامی حوضه های مطرح شده، سرور های خود را اضافه و یا کم کنید.

در تب Admin شما می توانید از ابزارهای قدرتمند این نرم افزار استفاده نمایید. ابتدا باید اطلاعات مربوط به ایمیل و ایمیل سرور را (در صورت وجود) وارد نمایید.

در این تب می توانید از تمامی ابزار استفاده نمایید که کاربردی ترین آنها ابزار Schedule Report می باشد و به شما این امکان را می دهد که تعریف کنید از سرور و فیلدهای مورد نظرتان به صورت دوره ای گزارش تهیه کنید.


مشاوره تخصصی شبکه
راه‌اندازی شبکه
پشتیبانی شبکه

رادین پارس

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم ميدانيم و براين باوريم که روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپيوتر و اينترنت همان قدر ضرورت میيابد که توانایی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم.

بیشتر بدانید

اطلاعات تماس

تلفن: 88676667
فکس: 88676668
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلگرام: RadinParsNetwork
اینستاگرام: RadinPars.IR