شبکه‌های کامپیوتری

۱۱ command مفید در شبکه

سیستم عامل ویندوز شامل دستورات (command) زیادی جهت استفاده در شبکه می‌باشد. برخی دستورات ساده و برخی پیچیده هستند. با این حال، ۱۱ دستور در شبکه وجود دارد که هر کارشناس پشتیبانی شبکه باید با آن آشنا باشند.

ادامه مطلب

ریدایرکت HTTP به HTTPS در IIS و اکسچنج سرور

در بسیاری از موقعیت ها طراحان وبسایت یا کارشناسان پشتیبانی شبکه برای اینکه کاربران با پیغام صفحه خطا روبرو نشوند نیاز به انتقال کاربران از صفحات وب HTTP به صفحات امن HTTPS دارند. در وبسات ها یا صفحاتی که داخل شرکت هاست شده اند مانند صفحات سرور شیرپوینت یا اکسچنج سرور، میبایستی این ریدایرکت HTTP به HTTPS در IIS انجام گیرد.

ادامه مطلب

آموزش تغییر نام دامین اکتیودایرکتوری

در بعضی از مواقع کارشناسان راه‌اندازی شبکه در شرایط خاصی مجبور می‌شوند که نام دامین اکتیو دایرکتوری سازمان خود را تغییر دهند. در این مقاله آموزشی قصد داریم چگونگی تغییر نام دامین اکتیو دایرکتوری در Windows Server 2012 R2 آموزش دهیم.

ادامه مطلب

آموزش پیاده سازی روتینگ پروتکل EIGRP

در مقاله قبلی به معرفی روتینگ، انواع آن و سپس دسته بندی داینامیک روتینگ پروتکل ها و درنهایت ساختار و کارکرد پروتکل EIGRP پرداختیم. در این مقاله قصد داریم روتینگ پروتکل EIGRP را با نرم افزار سیسکو پکت تریسر پیاده سازی کنیم.

ادامه مطلب


مشاوره تخصصی شبکه
راه‌اندازی شبکه
پشتیبانی شبکه

رادین پارس

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم ميدانيم و براين باوريم که روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپيوتر و اينترنت همان قدر ضرورت میيابد که توانایی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم.

بیشتر بدانید

اطلاعات تماس

تلفن: 88676667
فکس: 88676668
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلگرام: RadinParsNetwork
اینستاگرام: RadinPars.IR