ترفندهای کامپیوتر

آموزش قفل کردن ویندوز ۷ بعد از تلاش دوباره برای ورود

شاید برای شما پیش آمده باشد که خواسته باشید از سیستم دوستتان استفاده کنید و با پسوردی که رو سیستمش گذاشته روبرو بشوید, و با شناختی که از ویژگی‌های دوستتان دارید با چند بار امتحان کردن پسوردهای مختلف بتوانید وارد سیستمش بشوید. در این اموزش میخواهیم به شما آموزش بدهیم چگونه برای تعداد دفعه وارد کردن پسورد اشتباه محدودیت بگذارید:

ابتدا به منوی Start برید بروی گزینه Run کلیک کنید. اگر این گزینه را ندارید میتوانید از کلیدهای windows+r استفاده کنید. حالا عبارت Secpol.msc را تایپ کنید.

پنجره Local Security Policy باز میشود. سمت راست این پنجره از زیر شاخه Security settings روی Account policies کلیک کنید و سپس بروی زیر شاخه Account lockout policy کلیک کنید.حالا در قسمت سمت راست روی Account Lockout threshold دابل کلیک کنید, پنجره ای به همین اسم باز میشه در قسمت Account will not lock out بصورت پیش فرض مقدار ۰ گرفته که به معنی بی نهایت میباشد.

حالا شما با بالا بردن این تعداد میتوانید تعیین کنید که تا چند بار امکان وارد کردن پسورد اشتباه وجود دارد. پشنهاد ما به شما عدد ۳ است.


مشاوره تخصصی شبکه
راه‌اندازی شبکه
پشتیبانی شبکه

رادین پارس

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم ميدانيم و براين باوريم که روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپيوتر و اينترنت همان قدر ضرورت میيابد که توانایی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم.

بیشتر بدانید

اطلاعات تماس

تلفن: 88676667
فکس: 88676668
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلگرام: RadinParsNetwork
اینستاگرام: RadinPars.IR