ترفندهای کامپیوتر

آموزش نصب مودم وایمکس مبین نت مدل HUAWEI BM632w

جهت نصب مودم وایمکس مبین نت ابتدا به قسمت مدیریت مودم وارد شوید. برای اینکار در قسمت ادرس بار مرورگرتان ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ را وارد کنید. حال در قسمت user name و password کلمه admin را وارد کنید که Login شود.

سپس در این قسمت به منوی سمت چپ بروی Status رفته و روی گزینه WiMAX کلیک کنید. به پارامترهای CINR Reuse1 و CINR Reuse3 توجه کنید که بیشتر از ۱۰٫۰۰dB باشند. همچنین پارامتر RSSI نیز بزرگتر از -۷۰ باشد و همچنین UL_FEC و DL_FEC باید ۱۶-QAM مانند شکل زیر باشد.

حال در منوی سمت چپ روی گزینه Basic کلیک کنید. سپس گزینه WLAN را انتخاب کنید. دقت کنید پارامترهای این بخش را مانند شکل زیر تنظیم می کنیم:

در قسمت Network Name یا SSID نام دلخواه خود را وارد کنید.

برای تنظیم امنیت در قسمت Security Mode نوع کدگذاری اطلاعات را مشخص کنید که بهترین نوع آن WPA PSK/WPA2 PSK است که بالاترین امنیت را دارد و در قسمت WPA Pre-Shared Key میتوانید رمز وایرلس خود را وارد کنید. باید توجه داشته باشید که پسورد ۸ کارکتر و یا بیشتر باشد و همچنین جهت ایجاد امنیت شبکه از پسوردهای پیچیده شامل کاراکترهای خاص استفاده شود.


مشاوره تخصصی شبکه
راه‌اندازی شبکه
پشتیبانی شبکه

رادین پارس

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم ميدانيم و براين باوريم که روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپيوتر و اينترنت همان قدر ضرورت میيابد که توانایی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم.

بیشتر بدانید

اطلاعات تماس

تلفن: 88676667
فکس: 88676668
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلگرام: RadinParsNetwork
اینستاگرام: RadinPars.IR