ترفندهای کامپیوتر

آموزش اضافه کردن ساعت یک کشور دیگر به system tray

اگر شما بصورت مجازی با مردمی سر و کار دارید که در شهرهای مختلف دنیا زندگی میکنند و میخواهید بدانید که ساعت در شهر آنها چند میباشد، در این مقاله به شما آموزش میدهیم چگونه به ساعت اصلی ویندوز ۸٫۱ در قسمت System tray خود ساعت دیگری اضافه کنید.

برای اضافه کردن ساعت جدید، روی ساعت در قسمت System tray کلیک کنید. تقویم و ساعت سیستم نمایان میشوند.

در قسمت پایین، روی گزینه Change date and time settings کلیک کنید. پنجره Date and Time باز میشود.

برای تغییر ساعت اصلی میتوانید روی گزینه Change time zone کلیک کنید و از لیستی که باز میشود شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای نمایش دادن ساعت اضافی جهت یک کشور دیگر، روی تب Additional Clocks کلیک کنید.

برای اضافه کردن ساعت، ابتدا تیک Show this clock را بزنید تا فعال شود. سپس شهر ممورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت پایین نام مورد نظر را تایپ نمایید.
اگر ساعت سوم را هم میخواهید فعال کنید به همان ترتیب، تیک Show this clock را بزنید و شهر مورد نظر را انتخاب کنید. حالا وقتی موس روی System tray قرار میگیرد ساعت سه شهری که انتخاب کرده اید به نمایش در می آید.


مشاوره تخصصی شبکه
راه‌اندازی شبکه
پشتیبانی شبکه

رادین پارس

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم ميدانيم و براين باوريم که روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپيوتر و اينترنت همان قدر ضرورت میيابد که توانایی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، وبرآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم.

بیشتر بدانید

اطلاعات تماس

تلفن: 88676667
فکس: 88676668
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلگرام: RadinParsNetwork
اینستاگرام: RadinPars.IR