مطلب بنویسید٬ آنتی ویروس رایگان دریافت کنید

دانلود nod32 رایگان

از اینکه همراه همیشگی سایت RadinPars هستید، به خود می‌بالیم و با افتخار آماده خدمت رسانی برای شما هموطنان هستیم. طبق سیاست‌های مدیرت سایت تصمیم بر آن شد که فرصتی برای مشتاقان زمینه فناوری های نوین و تکنولوژی برتر جهت مشارکت ایجاد کنیم. بنابراین اگر می‌خواهید از این فرصت بدست آمده نهایت بهره را ببرید با ما چند دقیقه‌ای را همراه باشید.

نویسنده شوید اما با شرایطی خوب!

دوستان بسیاری در خواست همکاری با این وبگاه را داده‌اند، بنابراین سعی در ایجاد بستری جهت همکاری شما عزیزان با حقوق و مزایایی منحصر به فرد کردیم. بدین منظور شما علاقه مندان می توانید مطالب خود را (که در ادامه به ویژگی های آن می پردازیم) برای ما ارسال کنید تا علاوه بر دانلود nod32 رایگان (اکانت دریافت آپدیتهای nod32) برای مطلب ارسالی چاپ شده، آن مطلب را با نام شما در وبسایت Radinpars منتشر کنیم.

  • ۱- آنتی ویروس nod32 رایگان از با قابلیت آپدیت از سرورهای رادین پارس (از زمان های پرت خود مفید استفاده کنید.)
  • ۲- با درج نام خود در Radinpars علاوه بر تجربه، رزومه خود را قوی کنید.
  • ۳- در صورت مشاهده رشد بی توقف شما امکان جذب شما در خانواده Radinpars وجود دارد.

حق الزحمه هر نویسنده

علت اینکه از ابتدا حرف از حق الزحمه می زنیم برای جلوگیری از هدر رفتن زمان گران بهای شماست. اگر تمایل به ادامه همکاری داشتید تا انتهای این مطلب با ما همراه خواهید بود. هر مطلب ارسالی توسط شما برای Radinpars به ۱۵ روز اعتبار آنتی ویروس ارزش اولیه دارد. که این مدت اعتبار، در صورت درج در سایت به حساب شما ثبت میشود.

امتیاز ویژه

درج مطالب ارسالی توسط شما همکار گرامی بطور اتوماتیک شما را در لیست نویسندگان ویژه سایت Radinpars قرار می‌دهد که در این لیست به هر مطلبی که در سایت بازخورد مکتوب بیشتری داشته باشد جایزه نفیسی در انتهای ماه (نقدی) تعلق خواهد گرفت. (باز خورد مکتوب یعنی مطلب ارسالی شما بگونه ای نوشته شده باشد که کاربران خواننده را مجاب کند در انتهای متن ارسالی شما، نظر خود را وارد سایت کنند. توجه کنید که IP در نظر دهی چک می شود و هر IP یک فرد محسوب خواهد شد.)

قوانین دانلود nod32 رایگان

با هر اکانت فقط یک سیستم میتواند آنتی ویروس خود را آپدیت نماید.
محاسبه اعتبار اکانت، هر ماه یکبار و در انتهای هر ماه انجام می گیرد.

قوانین مطالب ارسالی

عناوین مطالب ارسالی شما به دو صورت انتخاب خواهد شد یا از لیست عناوینی که ما برای شما تهیه کرده ایم مطلب تهیه خواهید کرد یا خودتان چند موضوع را انتخاب می‌کنید و برای ما ارسال می کنید تا کارشناسان ما به شما اطلاع دهند که آیا می توانید شروع به کار در مورد مد نظر کنید یا خیر. اما ارسال و تاییدیه عناوین در گروه تلگرام رادین پارس (نه کانال Radinpars) انجام خواهد شد (با تلگرام اینترنتی به گوشی هوشمند نیازی ندارید) کافیست شماره تلفن خود را به ایمیل bigetek@gmail.com ارسال کنید یا در انتهای مطالب بعنوان یک نظر ثبت کنید (شماره همراه شما به هیچ عنوان در هیچ فضای مجازی منتشر نخواهد شد). توجه کنید آنچه مد نظر کارشناسان در این زمینه است، جلوگیری از ایجاد محتوی تکراری در سایت و هدر نرفتن زمان شماست.
مطالب ارسالی شما نباید جلوه خبری داشته باشد. اکثر مطالب سایت بصورت آموزشی از دنیای نوین تکنولوژی است. مطالب باید در ارتباط با فناوری روز و کاربردی برای کاربران باشد. برای درک بیشتر به تیتر یک خبر و یک مطلب کاربردی توجه کنید:
تیتر خبری:”نمایش قابلیت جدید نوت ۵ و مقایسه آن با فبلت های قبلی سامسونگ” یا “آنتی ویروس نود جدید عرضه شد”

تیتر مطلب کاربردی: ”آموزش پیاده سازی روتینگ پروتکل EIGRP″ یا “آموزش غیرفعال کردن آپدیت ویندوز ۱۰”

مطالب از ۶۰۰ کلمه کمتر نباشند. متن وعکس‌ها باید در داخل یک فایل ورد ارسال شود.(برای عکس ها لینک نگذارید.)
در صورت امکان عکس ها را با فتوشاپ ویرایش و بهینه کنید. در صورتی که فرآیند آموزشی را ارائه می‌دهید، عکس ها بطور گام به گام در مطالب آموزشی نمایانگر اقدامات عملی باشند.
محتوی مطالب اعم از متن و عکس و فیلم و … با شئونات اسلامی و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته باشد.
مطالب ارسالی شما می تواند ترجمه مطالب سایت های غیرفارسی باشد اما در صورت یافتن حتی یک پاراگراف که از سایت های فارسی زبان کپی شده باشد، مطلب شما توسط کارشناسان حذف خواهد شد. توجه کنید که کپی برداری متنی غیر مجاز شناخته می شود تنها در یک صورت کپی برداری از مطالب سایت های فارسی زبان مجاز است یعنی شما باید مفهوم یک مطلب سایت فارسی را درک کنید سپس خود نسبت به نوشتن آن مطلب اقدام کنید. اگر مطلب غیر مجاز کپی رایت در سایت com درج شده باشد نیز موجب کسر حق الزحمه شما حتی در پرداخت های بعدی می شود.
مطالب باید بطور رسمی با زبان فارسی نوشته شود لطفا به هیچ وجه از زبان محاوه ای استفاده نکنید و در انتها نوشته را قبل از ارسال یکبار ویرایش کنید زیرا که معمولا مطالب ترجمه ای دچار نواقصی خواهند بود.
ورد خود را به ایمیل IT@Radinpars.com ارسال کنید (در صورت تایید مطلب شما به شما از طریق ایمیلی که با آن مطلب را ارسال کرده اید اطلاع داده می شود)